Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Padėk Mums išvalyti Mūsų šalį!

Nešiukšlink!
Nešiukšlink!
  Jau surinkta iniciatyvinė grupė ir Lazdijuose! Prisijunk ir tu! Tapk akcijos "Darom 2008" dalyviu ar organizatoriumi Lietuvoje.
    Prasmingai praleisk ilgiausią metų savaitgalį! Padėk Lietuvai patekti į Gineso rekordų knygą ir neatsilikti nuo Estijos! Akcija vyks visoje Lietuvoje2008 m. gegužės 3 dieną. O gegužės 4 dieną vyks padėkos koncertai akcijos dalyviams visoje Lietuvoje ir Estijoje. Akcijoje gali dalyvauti ir žmonės gyvenantys už Lietuvos ribų.

    Per pirmąją registracijos savaitę užsiregistravo apie 3 tūkst. dalyvių, kas gerokai viršijo mūsų siekį per tą laiką užregistruoti vos 1 tūkst. dalyvių! Šiuo metu estai jau yra užregistravę virš 10 tūkst. dalyvių ir mes labai tikimės kiek galima greičiau pasiekti tą skaičių, nors svarbiausias mūsų tikslas yra švaresnė Lietuvos gamta, o ne Gineso rekordas. "Darom 2008" dėkoja visiems užsiregistravusiems bei visiems norintiems mus paremti ir atsiprašo visų tų, kuriems dar neatsakėme. Tikimės visiems atsakyti iki šios savaitės pabaigos, o nuo sekančios savaitės atsakinėti visiems ne vėliau kaip per 48 valandas. Informuojame: - Visiems užsiregistravusiems bus paskelbta kur jie turi atvykti ne vėliau kaip balandžio 28 d. – t.y. likus 5 dienoms iki talkos. - Dauguma dalyvių bus nukreipti į "susirinkimo tašką" pagal jų gyvenamąją vietą. Pavyzdžiui Vilniuje, numatoma turėti bent 10 tokių taškų, apie kuriuos jau balandžio 21 d. bus paskelbta www.darom2008.lt Vilniaus skiltyje. - Visiems dalyviams e-paštu siųsime savaitinį informacinį biuletinį, kurių pirmasis bus išsiųstas balandžio 19 d. - Visi norintys dirbti savanoriais – ne mažiau kaip 10 val. per savaitę – gali rašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Užsiregistravę organizatoriais ir pasiruošę padėti suorganizuoti "Darom 2008" savo vietovėje bei tam skirti bent 2 val. per savaitę – gali rašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Užsiregistravę dalyviais, bet norintys tapti organizatoriais, gali registruotis darkart tuo pačiu vardu, pastabų skiltyje nurodant "2 kartas" - Užsiregistravę dalyviais gali rašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Norintiems paremti akciją pinigais, pirštinėmis, transportu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Savivaldybėms norinčioms prisidėti prie akcijos, reiketu nurodyti kontaktinio žmogaus telefoną ir e-paštą adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Seniūnijoms siųsti savo kontaktus – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Laukiame jūsų visų gegužės 3-ąją dieną!

Plačiau: www.darom2008.lt