Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Veronika Povilionienė ir jos draugai Kapčiamiestyje

Rugsėjo 24 dieną mokykloje svečiavosi Veronika Povilionienė su žinomais aktoriais, muzikantais, dainų atlikėjais ir režisieriais K. Smoriginu, O. Ditkovskiu ir A.Giniočiu. Tai, kaip sakė Veronika, buvo jų dovana Kapčiamiesčio bendruomenei. Dainininkė atliko keletą dainų, pasakojo apie savo kūrybinį kelią. Veronikos paraginti susirinkusieji jai pritarė. Tiesa, prieš tai reikėjo pasimokyti. Tačiau dainuoti sekėsi puikiausiai.


Vėliau koncertavo gitaristų duetas K. Smoriginas ir O Ditkovskis. Kiekvieną dainą lydėjo garsūs aplodismentai už jų nuoširdumą, paprastumą. O Giniotis auditoriją tiesiog pakerėjo savo bendravimu. Jam taip pat nepagailėta plojimų.

Susirinkusiems reikėjo atsakyti į klausimą: kas šiuos atlikėjus vienija. Pasirodo, jie visi įgarsino garsųjį "Šreką".  Veronika paragino nepamiršti dainų, dainuoti. Žiūrovų pageidavimu buvo atlikta žinoma daina "Žalia žalia". Ja dainavo visi: ir svečiai, ir auditorija.   Svečiams buvo įteiktos gėlės, padėkota už padovanotas gražias akimirkas. Visi skirstėsi į namus su gera nuotaika, dvasiškai praturtėję.

 

 

Parašė mokytoja V. Bagonienė