Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Telefonai mūsų mokyklos mažiesiems

Telefonai mūsų mokyklos mažiesiems

 

2010m. spalio 25 dieną, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos salėje buvo pristatyta UAB „Omnitel“, mobiliojo ryšio bendrovės, akcija, skirta užtikrinti atokiose vietovėse gyvenančių pradinukų saugumą. Akcijos metu Lietuvos savivaldybių mokyklose besimokantiems atokiai gyvenantiems pradinukams bus suteikta 1000 mobiliųjų telefonų su išankstinio mokėjimo kortelėmis „Ežys“, kurios metus laiko bus kas mėnesį papildomos po 30 minučių nemokamų pokalbių, nepriklausomai į kurį tinklą bus skambinama.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos salėje „Omnitel“ organizuotos akcijos metu 23 mobilieji telefonai, siekiant apsaugoti nuo vagysčių, buvo pažymėti renginyje dalyvavusio Policijos komisariato atstovo ir perduoti 9 ugdymo įstaigų atstovams. Daugiausiai telefonų – keturis – gavo Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinės mokyklos 1-4 klasių atstovai. Kam skirti telefonus sprendė pradinių klasių mokytojos, aišku, derindamos su tėvais.

Telefonus gavusių Modesto, Gabrielės, Gretos ir Eglės tėveliai dėkoja UAB „Omnitel“ už galimybę susisiekti su savo vaikais jiems esant mokykloje ar pakeliui į namus arba mokyklą. Tuo pačiu ir patys vaikai jausis saugesni galėdami bet kuriuo metu susisiekti su namiškiais, o gal ir paskambinti savo mokytojai bei draugams.