Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

„Poezijos pavasaris 2012”

Tikslas: pasveikinti renginio dalyvius.
Uždaviniai:
  • susipažinti su „gyvais“ poetais;
  • gėrėtis poetišku žodžiu;
  •  mokytis bendrauti, elgtis tarp suaugusių.
Kad šventė vyksta jau ne pirmus metus, žinojome, nes pernai čia taip pat lankėmės. Visi džiaugėmės, kai gavom žinią, jog esam ir šiais metais čia laukiami.
Į Demeniškius atvykome gerai nusiteikę ir atvežėm lauktuvių: programėlę, kuri skirta mūsų krašto pavasario šventėms paminėti. Mus pasitiko šios sodybos šeimininko, rašytojo Romo Sadausko žmona ir šauniai papuoštas arkliukas. Vyko poezijos skaitymai po klevu. Čia gyvai matėme Juozą Šalkauską, kuris vis sklaido rytinę spaudą televizijoje. Klausėmės Romo Sadausko nostalgiškų eilių, Almos Karosaitės žaismingų eilėraščių vaikams, išgirdome ir aklo poeto skaitomas eiles, ir poeto iš Telšių klausėmės.
Sodinome liepaitę - mums buvo patikėta didesnė šios ceremonijos dalis. Na, o mūsų pasirodymas visus taip sužavėjo, kad liko nepaprastai nustebę ir, žinoma, laimingi.
Prisikirtome bandų ant lakštų, saldumynų, prisiragavome beržų sulos ir, prisisupę sūpynėmis, jau vėloką vakarą traukėme namo. Atsisveikinant turėjome pažadėti, kad ir kitais metais gegužy ir vėl susitiksime čia, Demeniškiuose, Romo Sadauso sodyboje, šventėje „Poezijos pavasaris 2013”.
Už galimybę susitikti su poetais, už transportą ir lauktuves esame labai dėkingi Veisiejų miškų urėdijos urėdui Zenonui Želioniui ir Kapčiamiesčio girininkijos girininkui Rimantui Pileckui.
 
„Girinukų“ būrelio nariai ir
vadovė Birutė Dambrauskienė