Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

RINKIMAI Į MOKINIŲ PARLAMANTĄ

Šiandien, lapkričio 16 dieną, mūsų mokykloje vyko mokyklos prezidento rinkimai. Jiems buvo ruošiamasi iš anksto: dar prieš mokinių atostogas prasidėjo kruopštus ir nelengvas rinkiminės komisijos darbas. Trys kandidatės – Odeta Pileckaitė, Indrė Kukučionytė ir Neringa Kelmelytė – irgi nesnaudė, pasitelkusios visas rinkiminės agitacijos priemones stengėsi laimėti rinkėjų palankumą. Galiausiai šiandien ryte buvo atidaryta balsavimo salė. Mokiniai atidavė savo balsą už labiausiai patikusį kandidatą. Pasibaigus balsavimui ir suskaičiavus balsus, paaiškėjo: balsų dauguma išrinkta naujoji mokyklos prezidentė – Odeta Pileckaitė. Sveikiname tave, Odeta, ir linkim sėkmės atstovaujant mūsų mokyklai bei sprendžiant iškilusias problemas.
 
Asta Jarašiūtė, 9 klasė