Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

„KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

Kviečiu visus geros valios žmones prisidėti prie vykdomos akcijos ir praturtinti mūsų mokyklos biblioteką knygomis. Pageidaujamų leidinių sąrašą rasite paspaudę:
https://docs.google.com/document/d/1cLIqlsogGWjwMjPqWUcd4YbhDUspP0d7uPZ1bzYWxMk/edit
Mūsų mokyklos numeris sąraše 391.
Iš anksto dėkojame už galimybę mūsų mokyklos mokiniams susipažinti su naujausiais lietuvių ir užsienio rašytojų kūriniais.
Dovanojusiųjų knygas sąrašą paskelbsime mokyklos svetainėje.
 
Su geriausiais linkėjimais bibliotekininkė
Aldona DumbliauskienėLietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.
 
Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!
 
„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!“, – kviečia Prezidentė.
 
Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info
 
Naujų knygų savo krašto mokyklai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.