Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

"Girinukų” veikla pavasarį

Mokyklos jaunieji ,,Girinukai“ aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose mokykloje, rajone, respublikoje. Džiugu, kad  mokiniai moka džiaugtis, padėti, kurti gamtoje.

Šiais metais taip pat paminėjome Vieversio dieną, 40-ies paukščių grįžimo šventę, sulaukėme Gandrų parskridimo. Mokyklos jaunieji miškininkai „Girinukai“ iš miško medžiagos sukūrė paveikslą ,,Paukščiai grįžta namo“ ir pristatė Lazdijų rajono Veisiejų urėdijai. Šis paveikslas buvo pripažintas geriausiu ir laimėjo 1 vietą. (technologijų vyr. mokytojai Asta Gylienė, Eugenijus Šidlauskas). Taip pat Veisiejų skulptūros parke „Vaikystės sodas“ "Girinukai‘‘ aplankė ir patikrino anksčiau įkeltus inkilus ir įkėlė naujus.

 

 

 

Lankėmės Nemenčinės miškų urėdijos Arvydų girininkijoje, kur iš skirtingų medžių rūšių suformuotas rekordinio dydžio užrašas "Žalgiris 600". Kėlėme inkilus, vyko mokyklų paveikslų iš gamtinių medžiagų paroda. Miško laukymėje šventės dalyviams organizatoriai suruošė nuostabią puotą su karštais patiekalais. Po sunkaus darbo kaimo sodyboje vyko geriausių darbų atranka, darbščiausių mokinių apdovanojimas. Visiems miško mylėtojams koncertą padovanojo Andžela Adamovič ir Dmitrijus Šavrovas - Sacha Song.    

7 klasės mokinė Laura Paškevičiūtė

Būrelio "Girinukai" vadovas Eugenijus Šidlauskas