Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Paminėjome Kultūros dieną

Balandžio 7 dieną mokykloje vyko Kultūros dienos minėjimas (šiais metais ši šventė minima  balandžio 15 dieną - mokinių pavasario atostogų metu).

Skambant V. Kernagio dainai "Baltas paukštis“ buvo įnešta Kultūros vėliava. Renginį organizavo lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Balčienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalė Goberienė. Dalyvavo mokiniai, mokytojai, miestelio bendruomenės svečiai.

Šventę vedė 9 klasės mokiniai Miglė Matulevičiūtė ir Laurynas Lukoševičius. Išgirdome daug gražių žodžių ir mokinių minčių Kultūros tema - praeities, dabarties ir ateities pamąstymų. 5 klasės mokinė Skaistė Dimšaitė, 7 klasės mokinys Aurimas Ramanauskas skaitė pranešimą apie Kultūros dienos istoriją, prasmę, tradicijas. 

1 -10 klasių mokiniai išsakė prasmingus palinkėjimus Kultūros dienos proga ir papuošė Baltais Balandžiais pavasario medį 2 - ajame aukšte.

Padėkos raštais mokyklos direktorius Zigmas Kukučionis apdovanojo Emilijos Pliaterytės muziejaus direktorę Odetą Barkauskienę ir bibliotekų vedėją Rimą Glavinskienę už gražų bendradarbiavimą su mokykla ir tradicijų puoselėjimą.

Už šventės organizavimą dėkojame visiems mokiniams, ypač 9 klasės mokinei Gretai Valentaitei, 10 klasės mokinei Nedai Leonavičiūtei, taip pat dailės ir technologijų vyr. mokytojoms Virginijai Kaminskaitei, Astai Gylienei, technologijų vyr. mokytojui Eugenijui Šidlauskui.

Simboliškai renginio pabaigoje nuskambėjus V. Kernagio dainai ,,Baltas paukštis'' vėliava buvo išnešama ir papuošė mokyklos pastatą. Taip prasmingai mokiniai pradėjo pavasario atostogas - Velykinio laukimo ir pavasario atgimimo šventę.

                                                                         Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Balčienė