Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Nuoširdumo savaitė mokykloje

Gegužės 8- 12 dienomis Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje buvo ypatinga savaitė, skirta Nuoširdumui.

Nuoširdumo savaitę planavo, organizavo, pasiūlė įdomių idėjų socialinė pedagogė Onutė Janulevičienė. Džiugu, kad šiai idėjai neliko abejingi mokytojai, mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė.

Nuoširdumo savaitės simboliu tapo Rožių žiedai, papuošę mokyklą ir padovanoję gerų emocijų ir šviesos, gėrio ir šilumos spalvų. Šie ypatingi žiedai buvo sukurti mokinių technologijos ir dailės pamokose. Ačiū vyr. technologijų mokytojai Astai Gylienei ir dailės vyr. mokytojai Virginijai Kaminskaitei, mokiniams už kruopštų ir estetišką darbą.

Šią savaitę raudona spalva puošėsi ir mokiniai, ir mokytojai - ir drabužiai, ir rožių žiedų emblemos simbolizavo Nuoširdumo jausmus.

Mokiniai rašė laiškus į Vaikų globos namus, 5- 6 klasių mokiniams klasių vadovai vedė valandėles,, Mano draugas auga vaikų namuose''.

Nuoširdumo savaitės renginiai baigėsi  Lazdijų rajono savivaldybės Globėjų , rūpintojų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo specialistės Ramintos Mitrikevičienės paskaita ,,Vaikų globa ir įvaikinimas''.

Paskaita buvo skirta mokiniams, mokytojams, tėvams. Kartu su lektore pasidžiaugėme, kad mūsų mokyklos mokiniai geranoriškai bendravo su globos namų ,,Židinys'' vaikais. Lankė kartu mokyklą, buvo draugiški ir geranoriški.

Tikimės, kad Nuoširdumo žiedai nenuvys - gėrio ir grožio vaivorykštė spindės Mumyse.

                               Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Balčienė