Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

MERO PUSRYČIAI

Gegužės 11 d. Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje vyko tretieji „Mero pusryčiai“ šiais mokslo metais. Tai renginys, skirtas pagerbti mokinius, kurie akademiniuose, sportiniuose, meniniuose konkursuose savo sėkme, talentu ir žiniomis garsina savo mokyklas, rajoną.

Šiame renginyje buvo pakviestas dalyvauti mūsų mokyklos 2 klasės mokinys Gabrielius Prapiestis. Jis tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė 2 vietą tarp visų Lietuvos 2 klasės mokinių. Gabrielius džiaugėsi ne tik mero ir Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjo parodytu dėmesiu gabiems mokiniams, bet ir puikia dovana – enciklopedija pradinukams „Kelionė po Lietuvą“.

Balandžio mėnesį vykusiuose „Mero pusryčiuose dalyvavo 2 mūsų mokyklos mokiniai:

3 klasės mokinys Domas Kukučionis – rajoninėje matematikos olimpiadoje užėmė I-ąją vietą tarp rajono 3 klasės mokinių;

5 klasės mokinė Skaistė Dimšaitė – Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2017“ rajoninio turo laureatė C grupėje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lijana Prapiestienė