Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Bendradarbiaujame su Kučiūnų mokykla

Lapkričio 3 dieną Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje svečiavosi Kučiūnų mokyklos direktorė A. Bakšienė, direktorės pavaduotoja ugdymui R. Goberienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė L. Pileckienė, matematikos mokytoja metodininkė V. Bendoravičienė.

Susitikime dalyvavo Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos direktorius Z.Kukučionis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Prapiestienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja D. Balčienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D. Goberienė, matematikos vyresnioji mokytoja A. Lukoševičienė.

Susitikimo tikslas ir tema - PUPP rezultatų aptarimas ir pasidalijimas savo sėkme ir tobulintinais dalykais.

Savo rezultatus pirmiausia pristatė Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos mokytojos. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalė Goberienė išsamiai analizavo 10 klasės mokinių sėkmes, lygino su šalies pasiekimų statistika - džiugu, kad rezultatai neblogi. Akcentavo ir tobulintinus dalykus - raštingumą, stiliaus klaidas. Taip pat priminė šių mokinių socialinę aplinką. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Prapiestienė PUPP rezultatus dar pristatė ir skaidrėmis. Matematikos mokytoja A. Lukoševičienė savo paruoštomis skaidrėmis labai išsamiai aptarė matematikos rezultatus, pasidalindama savo patirtimi ir ugdymo būdais. Mokyklos direktorius Z. Kukučionis diagramomis pademonstravo surinktą medžiagą apie tėvų išsilavinimo lygmenį.

Savo mintimis pasidalijo Kučiūnų mokyklos direktorė A. Bakšienė, mokyklos PUPP rezultatus , standartizuotus testus skaidrėmis pristatė direktorės pavaduotoja ugdymui R. Goberienė. Detaliai ir išsamiai savo dalyko sėkmes ir tobulintinus dalykus skaidrėmis demonstravo lietuvių kalbos, matematikos mokytojos metodininkės L. Pileckienė, V. Bendoravičienė. 

Džiugu, kad dalijantis mintimis gimė įvairių idėjų ir pasiūlymų- stiprinti mokinių, mokytojų, tėvų bendradarbiavimą siekiant geresnių ugdymo rezultatų, individualizuoti užduotis, taip pat tęsti bendradarbiavimą- Kučiūnų mokyklos komanda pakvietė į svečius. Tęsime pradėtus darbus bendraudami, bendradarbiaudami , pasidalindami patirtimi ir atrasdami sprendimų kelią.