Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Susikaupimo, gerumo, kūrybiškumo akimirkos

Gruodžio mėnesį mokykloje vyko spalvingų ir įdomių renginių, skirtų Žiemos šventėms. Advento popietę gruodžio 19 dieną organizavo tikybos vyresnioji mokytoja Rasa Petrauskienė kartu su įvairių klasių mokiniais - ir mažais, ir vyresniais. Visi susėdome prie balta staltiese papuošto stalo, spindinčių žvakelių, lietėme duonos pėdelę, simbolizuojančią žmogaus kelią. Skambėjo religinės giesmės, žodžiai, skirti Dievui, Gerumui,  jautrūs šventiniai palinkėjimai sušildė širdį. Buvo gera, šilta, jauku...

Gruodžio 22 dieną vyko Gerumo akcija ,,Belaukiant Kalėdų''. Lankėme vienišus senelius jų namuose. Dovanojome daug džiaugsmo ir seneliams, ir sau. Tai nepakartojamos akimirkos - nuoširdaus, šilto bendravimo pamokos. Dovanojome ir šiltą žodį, ir savo sukurtą atviruką, ir simbolinę dovanėlę - kūčiukus.

Ačiū mokykos direktoriui, pavaduotojai, mokytojams, auklėtojams, socialinei pedagogei O. Janulevičienei už Gerumo akciją kartu.

Įkvėpti Gerumo akimirkų dalyvavome ir mokyklos 5 - 10 klasių Kalėdiniame karnavale. Dešimtokai dar gruodžio pradžioje burtų keliu pasiūlė klasikines pasakas kiekvienai klasei suvaidinti šiuolaikiškai. Visi atsakingai ruošėsi ir vaidino Kalėdiniame pasakų karnavale. Pasaką ,,Bjaurusis ančiukas'' šiuolaikiškai vaidino ir mokytojai. Buvo smagu. Dešimtokai ir mokytojams, ir mokiniams įteikė padėkas.

Artėjančias šventes pasitikome geros nuotaikos, kūrybiškai ir įdomiai. Tegul Šventos Kalėdos ir Naujieji metai dovanoja daug idėjų, sumanymų ir šviesių akimirkų.

                                                                         Jaunųjų korespondentų būrelis