Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

2017-2018 m. m. LMŽ mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinės tarpzoninės futbolo varžybos(5x5)

2018 metų sausio 12 dieną Alytaus stadiono sporto salėje vyko 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinės tarpzoninės futbolo 5x5 varžybos. Aikštelėje susitiko zoninių varžybų nugalėtojai, tai Vilniaus r. Marijampolės meilės Lukšienės gimnazijos, Alytaus Piliakalnio progimnazijos ir Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos moksleivės. Mūsų mokyklos jaunosios futbolininkės nepaliko vilčių varžovėms iš Alytaus (4:1) ir iškovojo sunkią pergalę prieš Marijampolės gimnazistes (1:0). Iškovojusi dvi pergales ir užėmusi pirmąją vietą mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinių futbolo varžybų (5x5) finalinį etapą, kuriame rungsis  keturios pajėgiausios Lietuvos komandos. Finalas vyks vasario 2-3 dienomis Jonavoje.

 

Nuoširdžiausi sveikinimai ir sėkmės finale!!!!