Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Paminėjome sausio 13- ąją

Sausio 12 dieną Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje paminėjome sausio 13-ąją. Mokykla pasipuošė degančių žvakučių liepsna. Prisiminėme sausio skausmingus įvykius, žygdarbį už Laisvę ir Nepriklausomybę.

Skambėjo Tautiška giesmė, mokinių žodžiai apie Lietuvą, žiūrėjome vaizdus apie sausio 13-osios įvykius, savo prisiminimais dalijosi sausio 13-osios dalyvis, Kapčiamiesčio seniūnas V. Dambrauskas.

Renginį papuošė garbės sargyboje stovintys mokyklos šauliai, ir mokiniai, ir mokytojai, ir miestelio bendruomenės svečiai -  Neužmirštuolių žiedais, tylos minute pagerbdami žuvusius.

Ačiū istorijos vyresniajai mokytojai K. Švitrienei, šaulių vadovui E. Šidlauskui, direktoriaus pavaduotojai ugdymui L. Prapiestienei ir visiems mokytojams, auklėtojams, mokiniams už šį prasmingą renginį.

Netikėta, kad šventė renginiu nesibaigė - toliau svečiai iš Alytaus muziejaus surengė viktoriną ,,Pastatyk istorijai namus“.  Klausimai viktorinai buvo paruošti iš lauko parodos prie mokyklos tokiu pačiu pavadinimu. Buvo sudarytos 3 mokinių komandos: geltonieji, žalieji, raudonieji. Šaunu, kad mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje, daug išmoko ir sužinojo.

                                                                          Jaunųjų korespondentų būrelis