Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

straipsnis

 

Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos mokiniai ir mokytoja - Tarptautinės kūrybinės iniciatyvos ,,Apsiginklavę menu“ dalyviai

                 Rugsėjo mėnesį Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Apsiginklavę menu“ dalyvavo ir Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos 10 klasės mokiniai Eglė Barkauskaitė, Juozas Juodis ir Lukas Vasiliauskas kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte.

                 Tarptautinės kūrybinės iniciatyvos ,, Apsiginklavę menu“, skirtos Pasaulinei taikos dienai paminėti, organizatoriai pakvietė dalyvauti Lietuvos ir kitų šalių pradinio ir pagrindinio ugdymo įstaigų mokinius bei užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, rusų) mokytojus. Tokios iniciatyvos tikslas – ugdyti mokinių sampratą apie taiką, sąmoningumą siekti laisvės, saugumo ir teisingumo, tobulinti užsienio kalbų žinias bei kūrybiškai naudoti įvairius IKT (informacinės komunikacinės technologijos) įrankius kalbos mokymosi procese.

                  Kūrybinė  iniciatyva buvo vykdoma socialinio tinklo Facebook grupėje. Ten užsiregistravę ir gavę kvietimą dalyviai turėjo pateikti kūrybinį darbą: paruošti vieną foto nuotrauką ir ant jos užrašyti sakinį, posakį ar sentenciją susijusią su taika. Kūrybinio darbo tikslas – skatinti jaunimą atkreipti dėmesį į būtinybę gyventi taikoje ir jos laikytis, atsisakyti smurto, paskatinti visas šalis susilaikyti nuo bet kokio priešiškumo aktų.

                  Mokiniai kartu su mokytoja  Ina Juškyte kūrybinę užduotį sėkmingai įveikė: nuotraukos su sentencijomis „ Peace is our bright future...“ ( „ Taika yra mūsų šviesi ateitis... „ ) bei „ The bird is the only bird of peace“ ( „Širdis yra vienintelis taikos paukštis“) organizatorių buvo įvertinta diplomais už

,, Meniškiausią meninę fotografiją“ bei „ Simboliškiausią meninę fotografiją“.

                  Džiugu, kad mokiniai noriai dalyvavo šioje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje bei parodė savo sugebėjimus ir žinias.

                                                                                                        Vyr. anglų kalbos mokytoja Ina Juškytė