Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish

Naujienos

Spausdinti

Saugaus eismo diena 2019 m.

     Balandžio 12 d. mūsų mokyklos pradinukai buvo pakviesti į Lazdijų rajono policijos komisariatą, kuriame vyko Saugaus eismo diena. Renginio metu apdovanoti piešinių konkurso „Keliaukime saugiai“ dalyviai.

     Mūsų mokyklos 1 klasės mokinys Denisas Žakauskas savo amžiaus grupėje užėmė III vietą (mokytoja Asta Gylienė), buvo apdovanotas diplomu ir simboline dovana su Lietuvos policijos simbolika. Likusieji 10 - 1, 2, 3, 4 klasių mokiniai, gavo padėkas, saldžią Amsio dovanėlę ir spalvinimo knygutes. Mokinius sveikino ir apdovanojo Lazdijų r. PK viršininkas Vidmantas Kondrackis ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

                                

       Mokiniai džiaugėsi įvertinimu, apdovanojimais ir paskatinimu dalyvauti kituose konkursuose.

                                                                                     Mokytojos  Diana Juškaitienė ir Asta Gylienė