Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish
Spausdinti

English Just for fun 2019 m.

Autorius Moderatorius.

„English Just for Fun“

     Gegužės 17 d. visi mylintys anglų kalbą sugužėjo į Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aktų salę, kur vyko rajoninis anglų kalbos rytmetis „English Just for Fun“ („Anglų kalba linksmai“). Tai tradicinis pavasario renginys, skaičiuojantis jau 11-tus metus, o jo populiarumas tik didėja – šiemet buvo itin gausu dalyvių! Dalyvavo 9 mokyklos, stebėta 19 pasirodymų! Pabaigoje visi dalyviai dainavo renginio „himną” – smagią dainą „If you‘re happy...“ („Jeigu tu laimingas...“).

      9 mokiniai iš 6 ir 9 klasių, vadovaujami vyresniosios anglų k. mokytojos Birutės Stepulevičienės, atstovavo Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklą. Jie parengė britiško jumoro vaidinimą „The Accident“ („Avarija“, adaptuota pagal Herb Hasler`o pjesę „The Accident“). Tai istorija apie gebėjimą ieškoti išeities pačioje nepalankiausioje situacijoje. Pakeliui į renginį trupė papuola į avariją, aktoriai sužaloti, o dekoracijos išsibarstę po visą gatvę. Režisierius panikuoja, mėgina atšaukti vaidinimą, tačiau jau per vėlu. Ką daryti? Tenka pagalbiniam personalui vaidinti baldus ir perimti pačių aktorių vaidmenis. Kuo toliau, tuo situacija tampa komiškesnė ir nevaldoma.

                                        

     „English Just for Fun“ - tai puikus renginys apjungiantis kalbą ir meną, kartu tai pasibuvimas drauge, parodymas kas esame ir kokie galime būti, o svarbiausia – visų mokyklų palaikymas ir džiaugsmo skleidimas.

                                                                                               Vyr. anglų k. mokytoja Birutė Stepulevičienė

Spausdinti

Pavasariškos veiklos mokykloje

Autorius Moderatorius.

    Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje balandžio 30 dieną vyko lietuvių kalbos rajoninis diktantas 7, 8 klasėms.

    Mokykloje sulaukėme daug svečių – ir mokinių, ir mokytojų. Renginio dalyvius pasveikino Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos direktorius Zigmas Kukučionis. Taip pat savo kūrybos eilutėmis dalyvius pasveikino lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Balčienė.

                    Mielas lietuviškas žodi,

                    Praeities, dabarties ir ateities šviesoje-

                    Istorijos kryžkelėje-

                    Lietuvio širdyje niekada neištrintas.

                    Mylėtas, puoselėtas, saugotas.

                    Meilės, sąžinės, gerumo lopšinėje dainuotas.

                    Tegul gimtoji kalba lieka mūsų šviesa visada.

                    Kaip tautos, valstybės, asmenybės ženklas.

      Pasibaigus šventiniam sveikinimui, mokiniai buvo pakviesti į klases rašyti rajoninį diktantą. Mokytojai dalijosi savo įžvalgomis, bendravo, skaitė savo kūrybą prie kavos, arbatos puodelio.

      Pasibaigus diktantui mokinius pakvietė Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės muziejaus vyresnioji muziejininkė Odeta Barkauskienė ir bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rima Glavinskienė į edukacinį vėlimo užsiėmimą.

                      

      Tuo metu mokytojų vertinimo komisija taisė mokinių darbus. Rezultatus paskelbė ir apibendrino lietuvių kalbos metodinio būrelio pirmininkė Aurelija Paciukonienė.     Ačiū lietuvių kalbos metodinio būrelio pirmininkei Aurelijai Paciukonienei, mokyklos bendruomenei, mokytojams, mokiniams už pagalbą organizuojant konkursą.

     Šią dieną vyko ir visuotinė talka ,, Darom 2019.‘‘ Dirbo visų klasių mokiniai, mokytojai, mokykos ir miestelio bendruomenė. Klasėms buvo paskirtos teritorijos, kurias turėjo sutvarkyti.

                          

       Pasibaigus talkai, talkininkai vaišinosi pavasarine sriuba ir kitais naminiais gardumynais.

                                                                                                                Jaunųjų korespondentų būrelis

Spausdinti

Popietė " Pabūkime kartu"

Autorius Moderatorius.

  Gegužės 3 dieną mokykloje vyko būrelio „Metų laikai – vaikystės draugai“ renginys „Pabūkime kartu“, skirtas gražiausioms pavasario šventėms.

        

  Vaikai deklamavo eiles Mamytėms, rodė vaidinimą „Zuikių margučiai“, žaidė lietuvių liaudies ratelius ir žaidimus. Pasveikino Mamytes ir įteikė pačių pagamintas dovanėles ir gėles.

       

     Dėkojame Mamytėms ir Močiutėms, kad rado laiko pabūti kartu.

                                                                                                           Būrelio vadovė Irena Jaskelevičienė

Spausdinti

Saugaus eismo diena 2019 m.

Autorius Moderatorius.

     Balandžio 12 d. mūsų mokyklos pradinukai buvo pakviesti į Lazdijų rajono policijos komisariatą, kuriame vyko Saugaus eismo diena. Renginio metu apdovanoti piešinių konkurso „Keliaukime saugiai“ dalyviai.

     Mūsų mokyklos 1 klasės mokinys Denisas Žakauskas savo amžiaus grupėje užėmė III vietą (mokytoja Asta Gylienė), buvo apdovanotas diplomu ir simboline dovana su Lietuvos policijos simbolika. Likusieji 10 - 1, 2, 3, 4 klasių mokiniai, gavo padėkas, saldžią Amsio dovanėlę ir spalvinimo knygutes. Mokinius sveikino ir apdovanojo Lazdijų r. PK viršininkas Vidmantas Kondrackis ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

                                

       Mokiniai džiaugėsi įvertinimu, apdovanojimais ir paskatinimu dalyvauti kituose konkursuose.

                                                                                     Mokytojos  Diana Juškaitienė ir Asta Gylienė