Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish
Spausdinti

Rugsėjo 1-os šventė

Autorius Moderatorius.

Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje vyko tradicinė Rugsėjo 1- osios šventė. Šventė prasidėjo mišiomis Dievo Apvaizdos bažnyčioje. Toliau visi - ir mokytojai, ir mokiniai, ir tėvai susibūrę į gražų būrelį žygiavome į mokyklą.

Mokyklos šventinį renginį organizavo 9, 10 klasių auklėtojos Ina Juškytė ir Kristina Švitrienė. Daug naujų idėjų ir sumanymų padovanojo šios mokytojos. Šventė vyko kitoje mokyklos erdvėje - prie pagrindinio įėjimo. 10 klasės auklėtoja Kristina Švitrienė mokytojoms pasiūlė šventei pasipuošti kitaip. Tai visus suintrigavo.

Renginį vedė technologijų vyr. mokytojas Eugenijus Šidlauskas ir 9 klasės auklėtoja Ina Juškytė. Skambėjo mokinių žodžiai, mokykos direktoriaus, pavaduotojos sveikinimai, svečių iš rajono, miestelio mintys. Mokiniai dovanojo gėles savo mokytojams, gėlėmis buvo pasveikinti ir darbo jubiliejus švenčiantys mokytojai. Šventė baigėsi auklėtojų klasės valandėlėmis.

Džiugios ir šviesios nuotaikos Naujaisiais mokslo metais, energijos, mokslo ir žinių aukštumų!

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Balčienė

Spausdinti

Moksleiviškos vasaros pradžia - daug gerų emocijų ir įspūdžių

Autorius Moderatorius.

Birželio 2 dieną vyko mokslo metų užbaigimo šventė 6 -10 klasių mokiniams. Šventę vedė 9 klasės mokiniai (ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalė Goberienė).

Nuskambėjo daug gražių žodžių ir mokyklai, ir vasarai, ir mokytojams. Džiugu, kad  mokiniai mokslo metus užbaigė įvairiomis veiklomis - mokėsi, dalyvavo konkursuose, olimpiadose, varžybose, tvarkė mokyklos aplinką, sodino gėles, dalyvavo ir kitose veiklose. Geriausių rezultatų pasiekusiems moksleiviams, mokytojams  pavaduotoja, direktorius įteikė padėkas. Pro langą devintokų paleisti balionai simbolizavo vasariškas svajones ir viltis.

Mokytojai kartu su mokiniais pristatė savo būrelius - nuveiktus darbus ir rezultatus.

Toliau vasaros įspūdžiai tęsėsi mokyklos stovykloje, klasių ekskursijose. Manome, kad kiekviena klasė savo įspūdžiais pasidalins draugų rate ar kitokioje erdvėje.              

Džiaugiamės, kad mes, 5 - 8 klasių mokiniai, lankėmės ekskursijoje Kaune. Aplankėme Botanikos ir Zoologijos sodus. Grožėjomės gamta, augalais, gyvūnais ir taip kūrėme vasaros atostogų nuotaiką. Kitos klasės su auklėtojais taip pat rinkosi savo kelionių maršrutus ir jais mėgavosi.

Linkime ir mokiniams, ir mokytojams, ir visai mokyklos bendruomenei, ir mūsų svetainės skaitytojams geros vasaros, poilsio, sveikatos ir laukiame sugrįžtant rudenį! 

                                                                                                            Jaunųjų korespondentų būrelis

Spausdinti

PRADINUKAI PASITINKA VASARĄ

Autorius Moderatorius.

Šiais metais pradinukai vasaros atostogas pasitiko neįprastai.

Nuskambėjus skambučiui ketvirtokai susirinko į paskutinę pamoką su savo mokytoja. Jos metu vaikai prisiminė įdomiausias, smagiausias akimirkas praleistas kartu.

Tuo tarpu kiti pradinukai plušėjo technologijų kabinete. Čia jie gamino sūrią tešlą iš jos įvairiausius dirbinius: medalius, gėles, saules, pasagas, varpelius, širdeles... Sudėlioję savo darbelius prieš saulutę, visi sugužėjo į aktų salę, kur jų laukė Pepė ir Pasakų bobulė. Drauge su jomis vaikai vaizdavo pasakų veikėjus, šoko, dainavo, žaidė.

Iš aktų salės pradinukai nuskubėjo į mokyklos kiemą, kur juos pasitiko Klounas. Jis su savo padėjėja Ligita darė stebuklus, vaikų veidukus papuošė įvairiausiais personažais: drugeliais, voriukais, katinais, tigrais, klounais... Čia pat vaikai spalvotomis kreidelėmis piešė ant laiptelių, kiti tuo tarpu leido didelius, spalvotus muilo burbulus.

Staiga pasigirdo neįprastas garsas, sklindantis nuo mokyklos stadiono. Nubėgę vaikai pamatė netikėtą reginį, į stadioną motociklu įvažiavo tikras Kalėdų Senis su maišu ant pečių. Vaikus apdovanojo ledais.

Išlydėję Senelį vaikai susirinko į aktų salę. Įeinant Klounas kiekvienam įteikė po spalvingą helio balioną, palinkėjo linksmų atostogų.

Salėje vyko oficialioji šventės dalis, kurios metu direktorius ir pavaduotoja įteikė mokiniams diplomus, padėkas už pasiekimus, laimėjimus ir dalyvavimą įvairiuose konkursuose. Ketvirtokai gavo pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Po saldžių vaišių klasėse vaikai išskubėjo pasitikti vasaros...

Pradinių klasių mokytojos