Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish
Spausdinti

Moksleiviškos vasaros pradžia - daug gerų emocijų ir įspūdžių

Autorius Moderatorius.

Birželio 2 dieną vyko mokslo metų užbaigimo šventė 6 -10 klasių mokiniams. Šventę vedė 9 klasės mokiniai (ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalė Goberienė).

Nuskambėjo daug gražių žodžių ir mokyklai, ir vasarai, ir mokytojams. Džiugu, kad  mokiniai mokslo metus užbaigė įvairiomis veiklomis - mokėsi, dalyvavo konkursuose, olimpiadose, varžybose, tvarkė mokyklos aplinką, sodino gėles, dalyvavo ir kitose veiklose. Geriausių rezultatų pasiekusiems moksleiviams, mokytojams  pavaduotoja, direktorius įteikė padėkas. Pro langą devintokų paleisti balionai simbolizavo vasariškas svajones ir viltis.

Mokytojai kartu su mokiniais pristatė savo būrelius - nuveiktus darbus ir rezultatus.

Toliau vasaros įspūdžiai tęsėsi mokyklos stovykloje, klasių ekskursijose. Manome, kad kiekviena klasė savo įspūdžiais pasidalins draugų rate ar kitokioje erdvėje.              

Džiaugiamės, kad mes, 5 - 8 klasių mokiniai, lankėmės ekskursijoje Kaune. Aplankėme Botanikos ir Zoologijos sodus. Grožėjomės gamta, augalais, gyvūnais ir taip kūrėme vasaros atostogų nuotaiką. Kitos klasės su auklėtojais taip pat rinkosi savo kelionių maršrutus ir jais mėgavosi.

Linkime ir mokiniams, ir mokytojams, ir visai mokyklos bendruomenei, ir mūsų svetainės skaitytojams geros vasaros, poilsio, sveikatos ir laukiame sugrįžtant rudenį! 

                                                                                                            Jaunųjų korespondentų būrelis

Spausdinti

PRADINUKAI PASITINKA VASARĄ

Autorius Moderatorius.

Šiais metais pradinukai vasaros atostogas pasitiko neįprastai.

Nuskambėjus skambučiui ketvirtokai susirinko į paskutinę pamoką su savo mokytoja. Jos metu vaikai prisiminė įdomiausias, smagiausias akimirkas praleistas kartu.

Tuo tarpu kiti pradinukai plušėjo technologijų kabinete. Čia jie gamino sūrią tešlą iš jos įvairiausius dirbinius: medalius, gėles, saules, pasagas, varpelius, širdeles... Sudėlioję savo darbelius prieš saulutę, visi sugužėjo į aktų salę, kur jų laukė Pepė ir Pasakų bobulė. Drauge su jomis vaikai vaizdavo pasakų veikėjus, šoko, dainavo, žaidė.

Iš aktų salės pradinukai nuskubėjo į mokyklos kiemą, kur juos pasitiko Klounas. Jis su savo padėjėja Ligita darė stebuklus, vaikų veidukus papuošė įvairiausiais personažais: drugeliais, voriukais, katinais, tigrais, klounais... Čia pat vaikai spalvotomis kreidelėmis piešė ant laiptelių, kiti tuo tarpu leido didelius, spalvotus muilo burbulus.

Staiga pasigirdo neįprastas garsas, sklindantis nuo mokyklos stadiono. Nubėgę vaikai pamatė netikėtą reginį, į stadioną motociklu įvažiavo tikras Kalėdų Senis su maišu ant pečių. Vaikus apdovanojo ledais.

Išlydėję Senelį vaikai susirinko į aktų salę. Įeinant Klounas kiekvienam įteikė po spalvingą helio balioną, palinkėjo linksmų atostogų.

Salėje vyko oficialioji šventės dalis, kurios metu direktorius ir pavaduotoja įteikė mokiniams diplomus, padėkas už pasiekimus, laimėjimus ir dalyvavimą įvairiuose konkursuose. Ketvirtokai gavo pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Po saldžių vaišių klasėse vaikai išskubėjo pasitikti vasaros...

Pradinių klasių mokytojos

     

Spausdinti

Netradicinė ugdymo diena Veisiejuose

Autorius Moderatorius.

Gegužės 29 dieną visi pradinių klasių mokiniai lankėsi Veisiejų regioniniame parke.

Pirmasis užsiėmimas vyko regioninio parko direkcijos lankytojų centre. Ten mokiniai susipažino su ekspozicija „Gyvenimas tarp vandenų“.  Žaisdami, dėliodami dėliones, klausydamiesi pasakojimo, skaitydami informacinius stendus, stebėdami filmą sužinojo apie Veisiejų regioniniame parke esančius ežerus, lankytinas vietas, saugomus augalus ir gyvūnus.

Vėliau parko reindžeris palydėjo visus į Veisiejų dvaro rūsį, kur papasakojo šio dvaro  istoriją. Supažindino su rūsyje eksponuojama latvių kino režisieriaus Janio Streičs tapybos paroda.

Kitas užsiėmimas vyko gamtoje. Vaikščiodami po parko teritoriją, gėrėjosi parko augmenija, apžiūrėjo antrą pagal dydį medį Lietuvoje – uosį, kuriam jau 200 metų. Susikibę rankomis išmatavo uosio apimtį. Sugalvoję norą, visi perėjo Meilės tilteliu, apžiūrėjo Liepų ratą. Reindžeris papasakojo apie Zamenhopą, esperanto kalbos įkūrėją, kuriam atminti parke pastatytas paminklas.

Likusį laiką vaikai praleido žaidimų aikštelėje: suposi supynėse, čiuožinėjo čiuožynėmis, sportavo.

Visą dieną mokiniai praleido turiningai: daug sužinojo, atrado, pamatė ir linksmi grįžo namo.

Pradinių klasių mokytojos

Spausdinti

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ 2017

Autorius Moderatorius.

Gegužės 31 dieną vyko 10 klasės mokinių Paskutinio skambučio šventė. Daug gražių atsisveikinimo žodžių tarė dešimtokai. Taip pat dešimtokus sveikino mokyklos direktorius, pavaduotoja, pirmoji mokytoja, auklėtoja. Gražių ir prasmingų akimirkų išgyvenome kartu ...  Ir liūdesio, ir skausmo, ir laimės, ir džiaugsmo! Nuotraukos iš vaikystės, moksleiviško pasaulio - džiugino ir kvietė nepamiršti nuostabiausių prisiminimų! Išsakyti žodžiai iš skaitomo Testamento, nuotykių akimirkos, išdalintas palikimas, Mokyklos Rakto perdavimas devintokams skelbė, kad laikas išeiti.

Greitai laikas neša metus - gero skrydžio, dešimtokai! Sėkmės! Kūrybos! Vilties ir Tikėjimo!

                                                 Jaunųjų korespondentų būrelis