Lithuanian Belarusian English French German Italian Latvian Polish Russian Spanish
Spausdinti

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas mokykloje

Autorius Moderatorius.

Šiandien mūsų mokykla minėjo Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines. Renginio metu buvo atidengta šimtmečio dovana Lietuvai. Džiaugiamės, kad minėjime dalyvavo Raminta Zelenauskaitė ir vyr. muziejininkė Odeta Barkauskienė, kuri ir padėjo mokyklos direktoriui atidengti megztą Lietuvą. Renginio metu vedėjai kvietė mus keliauti po svarbius istorijos laikotarpius, kurie vedė mus link nepriklausomos Lietuvos valstybės. Baigiant renginį buvo surengtas protų mūšis, kur mokiniai galėjo pademonstruoti savo sugebėjimus ir žinias.

Šventės akimirkos nuoroda:

https://www.facebook.com/pg/kapciamiescio.mokykla/photos/?tab=album&album_id=342704706215515                                                                

Istorijos vyr. mokytoja Kristina Švitrienė

Spausdinti

Akcija "Mezgu Lietuvą"

Autorius Moderatorius.

 Mokykloje nuo šių metų pradžios vyko akcija "Mezgu Lietuvą". Joje dalyvavo mokyklos ir Kapčiamiesčio miestelio bendruomenė. Mezgėme, nėrėme, siuvome... Visi kartu bendro tikslo - pasveikinti ir įamžinti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Į šį mezginį (2,5 ilgio ir 2 m. pločio) sudėjome daug meilės, šilumos, džiaugsmo ir darbo, o svarbiausia bendrystės. Joks darbas nesunkus, kai jį dirbti draugėn, kaip dzūkai sako: "Vienas paramsto, kitas užveja, trečias prajuokina iki ašarų".

Dėkojame visiems dalyvavusiems šioje akcijoje! Kviečiame į mokyklą pasigrožėti mūsų visų megzta Lietuva.

 

 

 

 

Spausdinti

UŽGAVĖNĖS MOKYKLOJE

Autorius Moderatorius.

Vasario 13 dieną mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Dalyvavo visa mokyklos bendruomenė - ir maži, ir dideli. Šventę organizavo etninės kultūros mokytoja Dalia Balčienė kartu su 8 klasės mokiniais.

Mokiniai, pasipuošę Užgavėnių kaukėmis, kvietė pavasarį. Vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Kanapinis visiems daug gerų patarimų „padovanojo“, kaip sveikai gyventi. Mokiniai ir mįslių nepamiršo, ir gerą nuotaiką visiems dovanojo. Nuo pat ryto mokyklą puošė spalvinga Morė. Morę ,,kūrė'' mokytojos Dalia Balčienė, Jūratė Dumbliauskienė kartu su mokiniais.

Gražiais Užgavėnių žaidimais džiugino kartu su mokiniais pradinių klasių vyresnioji mokytoja Irena Jaskelevičienė.

                      Tikimės, kad žiema pabėgs - leis pavasariui karaliauti. Būsime sveiki ir nesirgsime.

 

                                                                     Jaunųjų korespondentų būrelis

Spausdinti

DĖL LAIKINO UGDYMO PROCESO NUTRAUKIMO

Autorius Moderatorius.

Informuojame, kad vadovaujantis Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos direktoriaus 2018 m. sausio 26 d. įsakymu Nr. KPMV1-15 „Dėl ugdymo proceso nutraukimo“, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje nutraukiamas ugdymo procesas ikimokyklinio ugdymo grupės, priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-10 klasių mokiniams nuo 2018 m. sausio 29 d. iki 2018 m. vasario 9 d. (imtinai).

Administracija, pedagoginis ir aptarnaujantis personalas dirba įprastai pagal darbo grafikus.

Administracija